CFM-7015C-240-357
DigiKey raktári szám
2223-CFM-7015C-240-357-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFM-7015C-240-357
Leírás
DC AXIAL FAN, 70 MM SQUARE, 15 M
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 70mm H. x 70mm M. omniCOOL™ mágneses hüvely 25,7CFM (0,727m³/perc) 2 vezeték
EDA / CAD modellek
CFM-7015C-240-357 modellek
Zaj
35,7dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
2.88 W
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 70mm H. x 70mm M.
Szélesség
15,50mm
Névleges áram (Amper)
0,120A
Légáramlás
25,7CFM (0,727m³/perc)
Feszültségtartomány
21,6 ~ 26,4VDC
Statikus nyomás
0,140inH2O (34,9Pa)
Csapágy típusa
omniCOOL™ mágneses hüvely
Élettartam / hőmérséklet
40000 óra / 40°C