CFM-4028BG-1200-568-22
DigiKey raktári szám
2223-CFM-4028BG-1200-568-22-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFM-4028BG-1200-568-22
Leírás
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 40mm H. x 40mm M. Golyó 24,4CFM (0,683m³/perc) 4 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CFM-4028BG-1200-568-22 modellek
Kategória
Tulajdonságok
automatikus újraindítás, PWM-vezérlés, fordulatszámmérő (tachométer)
Gyrt.
Zaj
56,9dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
11.28 W
Csomagolás
Doboz
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
4 vezeték
Névleges feszültség
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 40mm H. x 40mm M.
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV
Szélesség
28,00mm
Névleges áram (Amper)
0,940A
Légáramlás
24,4CFM (0,683m³/perc)
Feszültségtartomány
10,8 ~ 13,2VDC
Statikus nyomás
2,440inH2O (607,8Pa)
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
70000 óra / 40°C