CES-803118-28PM
DigiKey raktári szám
2223-CES-803118-28PM-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CES-803118-28PM
Leírás
SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 100DB
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms univerzális, Házzal Hangszóró 2 W 200 Hz ~ 20 kHz fent négyszögletes
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CES-803118-28PM modellek
Kategória
Névleges teljesítmény
2 W
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Max. teljesítmény
3 W
Sorozat
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Csomagolás
Tasak
Forma
négyszögletes
Alkatrész státusza
Aktív
Tölcsér anyaga
ruha
Technológia
mágneses
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Típus
univerzális, Házzal
Végződtetés
vezetékek
Frekvenciatartomány
200 Hz ~ 20 kHz
Méretek
3,150" H. x 1,224" Sz. (80,00mm x 31,10mm)
Saját rezonanciafrekvencia
650Hz
Max. magasság (beültetve)
0,709" (18,00mm)
Impedancia
8 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Hatásfok (dBA)
100,00
Torzítási tényező
5% max. / 1kHz, 0.1M, 1V
Hatásfok (mért)
2W/100mm