CES-2704-088L050
DigiKey raktári szám
2223-CES-2704-088L050-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CES-2704-088L050
Leírás
SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 90DB
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms univerzális, Házzal Hangszóró 800 mW 50 Hz ~ 20 kHz fent Kerek
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CES-2704-088L050 modellek
Kategória
Hatásfok (módszer)
Hangnyomásszint (SPL)
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Névleges teljesítmény
800 mW
Sorozat
Max. teljesítmény
1 W
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Forma
Kerek
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
műanyag
Típus
univerzális, Házzal
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Frekvenciatartomány
50 Hz ~ 20 kHz
Végződtetés
vezetékek
Saját rezonanciafrekvencia
850Hz
Méretek
1,063" átmérő (27,00mm)
Impedancia
8 Ohms
Max. magasság (beültetve)
0,193" (4,90mm)
Hatásfok (dBA)
90,00
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C
Hatásfok (mért)
800mW/100mm