CEB-44D06
DigiKey raktári szám
102-1170-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CEB-44D06
Leírás
BUZZER ELEMENT STD 600HZ 44MM
Részletes leírás
600 Hz standard Hangjelző 20V p-p 1,732" átmérő (44,00mm) 1 kOhms
EDA / CAD modellek
CEB-44D06 modellek
Típus
standard
Impedancia
1 kOhms
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
70000pF / 120Hz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Méretek
1,732" átmérő (44,00mm)
Frekvencia
600 Hz
Bemeneti feszültség (max.)
20V p-p