CEB-35FD29 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
2.9 kHz Visszacsatolás Hangjelző 30V p-p 1,378" átmérő (35,00mm) 500 Ohms
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CEB-35FD29
DigiKey raktári szám
102-1131-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CEB-35FD29
Leírás
BUZZER ELEMENT FDBK 2.9KHZ 35MM
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CEB-35FD29 modellek
Típus
Visszacsatolás
Impedancia
500 Ohms
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
25000pF / 1kHz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Méretek
1,378" átmérő (35,00mm)
Frekvencia
2.9 kHz
Bemeneti feszültség (max.)
30V p-p