CEB-35D26
DigiKey raktári szám
102-1128-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CEB-35D26
Leírás
BUZZER ELEMENT FDBK 6.4KHZ 20MM
Részletes leírás
2.6 kHz standard Hangjelző 30V p-p 1,378" átmérő (35,00mm) 300 Ohms
EDA / CAD modellek
CEB-35D26 modellek
Típus
standard
Impedancia
300 Ohms
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
30000pF / 1kHz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Méretek
1,378" átmérő (35,00mm)
Frekvencia
2.6 kHz
Bemeneti feszültség (max.)
30V p-p