CEB-27D44 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
PUI Audio, Inc.
Raktáron: 2 764
Adatlap
4.6 kHz standard Hangjelző 30V p-p 1,063" átmérő (27,00mm) 250 Ohms
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CEB-27D44
DigiKey raktári szám
102-1127-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CEB-27D44
Leírás
BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ 27MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CEB-27D44 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Típus
standard
Impedancia
250 Ohms
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
16000pF / 1kHz
Csomagolás
Tasak
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Méretek
1,063" átmérő (27,00mm)
Frekvencia
4.6 kHz
Bemeneti feszültség (max.)
30V p-p