CEB-20D64
DigiKey raktári szám
102-1126-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CEB-20D64
Leírás
BUZZ ELMNT PZO 6.5KHZ 20MM W/WIR
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.5 kHz standard Hangjelző 30V p-p 0,787" átmérő (20,00mm) 350 Ohms
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CEB-20D64 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Típus
standard
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Impedancia
350 Ohms
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
13000pF / 120Hz
Csomagolás
Tasak
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,787" átmérő (20,00mm)
Frekvencia
6.5 kHz
Végződtetés
vezetékek
Bemeneti feszültség (max.)
30V p-p