63ZLJ680MG412.5X35 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 63ZLJ680MG412.5X35 |
Leírás | CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL TH |
Gyártói standard átfutási idő | 30 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 680 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 63ZLJ680MG412.5X35 modellek |
Kategória | Polaritás Poláris |
Gyrt. | Felhasználás |
Sorozat | Búgóáram (alacsony frekvencián) 1.672 A @ 120 Hz |
Csomagolás Vágott szalag (CT) Szalag dobozban (TB) | Búgóáram (magas frekvencián) 3.04 A @ 100 kHz |
Alkatrész státusza Aktív | Impedancia 24 mOhms |
Kapacitás | Kivezetések közötti távolság 0,197" (5,00mm) |
Tűrés ±20% | Méretek 0,492" átmérő (12,50mm) |
Névleges feszültség 63 V | Max. magasság (beültetve) 1,457" (37,00mm) |
Élettartam / hőmérséklet 10000 óra / 105°C | Rögzítés módja |
Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C | Tokozás Radiális, fémdoboz |