63ZLJ470MGA12.5X25 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 63ZLJ470MGA12.5X25 |
Leírás | CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL TH |
Gyártói standard átfutási idő | 30 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 470 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 63ZLJ470MGA12.5X25 modellek |
Kategória | Polaritás Poláris |
Gyrt. | Felhasználás |
Sorozat | Búgóáram (alacsony frekvencián) 1.353 A @ 120 Hz |
Csomagolás Vágott szalag (CT) Szalag dobozban (TB) | Búgóáram (magas frekvencián) 2.46 A @ 100 kHz |
Alkatrész státusza Aktív | Impedancia 31 mOhms |
Kapacitás | Kivezetések közötti távolság 0,197" (5,00mm) |
Tűrés ±20% | Méretek 0,492" átmérő (12,50mm) |
Névleges feszültség 63 V | Max. magasság (beültetve) 1,063" (27,00mm) |
Élettartam / hőmérséklet 10000 óra / 105°C | Rögzítés módja |
Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C | Tokozás Radiális, fémdoboz |