63PZK220M10X20
DigiKey raktári szám
1189-63PZK220M10X20-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
63PZK220M10X20
Leírás
CAP ALUM HYBRID TH 63V 220UF 20%
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 13mohm 4000 óra / 125°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Rubycon
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
645 mA @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
4.3 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
220 µF
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Névleges feszültség
63 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
13mohm
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C