50ZLJ56MT16.3X11 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 50ZLJ56MT16.3X11 |
Leírás | CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL TH |
Gyártói standard átfutási idő | 30 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 56 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 7000 óra / 105°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 50ZLJ56MT16.3X11 modellek |
Kategória | Polaritás Poláris |
Gyrt. | Felhasználás |
Sorozat | Búgóáram (alacsony frekvencián) 250 mA @ 120 Hz |
Csomagolás Vágott szalag (CT) Szalag dobozban (TB) | Búgóáram (magas frekvencián) 500 mA @ 100 kHz |
Alkatrész státusza Aktív | Impedancia 220 mOhms |
Kapacitás | Kivezetések közötti távolság 0,098" (2,50mm) |
Tűrés ±20% | Méretek 0,248" átmérő (6,30mm) |
Névleges feszültség 50 V | Max. magasság (beültetve) 0,492" (12,50mm) |
Élettartam / hőmérséklet 7000 óra / 105°C | Rögzítés módja |
Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C | Tokozás Radiális, fémdoboz |