50ZLJ56M6.3X11
DigiKey raktári szám
1189-2333-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
50ZLJ56M6.3X11
Leírás
CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 7000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
50ZLJ56M6.3X11 modellek
Kategória
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
250 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
500 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
220 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Névleges feszültség
50 V
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
7000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C