50ZLJ1200M16X20
DigiKey raktári szám
1189-50ZLJ1200M16X20-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
50ZLJ1200M16X20
Leírás
CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1200 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.86 A @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
3.1 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
23 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Névleges feszültség
50 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C