50ZLH56MEFC6.3X11
DigiKey raktári szám
1189-3015-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
50ZLH56MEFC6.3X11
Leírás
CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 6000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
50ZLH56MEFC6.3X11 modellek
Kategória
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
192.5 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Impedancia
140 mOhms
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
6000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C