50YXJ33MT15X11
DigiKey raktári szám
50YXJ33MT15X11-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
50YXJ33MT15X11
Leírás
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
50YXJ33MT15X11 modellek
Kategória
Búgóáram (alacsony frekvencián)
137.5 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
250 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
700 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Névleges feszültség
50 V
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C