50SLV10M6.3X6.1
DigiKey raktári szám
1189-2478-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1189-2478-1-ND - Vágott szalag (CT)
1189-2478-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
50SLV10M6.3X6.1
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
50SLV10M6.3X6.1 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
32 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C