50SEV10M5X5.5 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 50SEV10M5X5.5 |
Leírás | CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 85°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 50SEV10M5X5.5 modellek |
Kategória | Polaritás Poláris |
Gyrt. | Minősítések |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Búgóáram (alacsony frekvencián) 30 mA @ 120 Hz |
Alkatrész státusza Elavult | Búgóáram (magas frekvencián) 45 mA @ 10 kHz |
Kapacitás | Méretek 0,197" átmérő (5,00mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,217" (5,50mm) |
Névleges feszültség 50 V | Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt) 0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm) |
Élettartam / hőmérséklet 2000 óra / 85°C | Rögzítés módja |
Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C | Tokozás Radiális, Henger - SMD |