50PZJ220M10X15
DigiKey raktári szám
1189-50PZJ220M10X15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
50PZJ220M10X15
Leírás
CAP ALUM HYBRID 220UF 20% 50V TH
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 13mohm 4000 óra / 125°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Rubycon
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Búgóáram (alacsony frekvencián)
180 mA @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
3.6 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
220 µF
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,650" (16,50mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
13mohm
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C