50CZE100M10X9
DigiKey raktári szám
1189-50CZE100M10X9-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
50CZE100M10X9
Leírás
CAP ALUM HYBRID 100UF 20% 50V TH
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 28mohm 10000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
Rubycon
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (alacsony frekvencián)
300 mA @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
2 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
100 µF
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
28mohm
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C