35ZLJ100MT16.3X11
DigiKey raktári szám
1189-35ZLJ100MT16.3X11CT-ND - Vágott szalag (CT)
1189-35ZLJ100MT16.3X11TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
35ZLJ100MT16.3X11
Leírás
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 7000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
35ZLJ100MT16.3X11 modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
350 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
700 mA @ 100 kHz
Impedancia
170 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
7000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C