35ZLH100MEFC6.3X11
DigiKey raktári szám
1189-1300-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35ZLH100MEFC6.3X11
Leírás
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 6000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
35ZLH100MEFC6.3X11 modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
270 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
540 mA @ 100 kHz
Impedancia
94 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
6000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C