35YXS470MEFC10X20
DigiKey raktári szám
1189-35YXS470MEFC10X20-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35YXS470MEFC10X20
Leírás
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 6000 óra / 105°C
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
946 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.72 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
37 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
6000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C