35YXM33MEFRT15X11 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 35YXM33MEFRT15X11 |
Leírás | CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH |
Gyártói standard átfutási idő | 30 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 33 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C |
Gyrt. | Felhasználás |
Sorozat | Búgóáram (alacsony frekvencián) 71.5 mA @ 120 Hz |
Csomagolás Vágott szalag (CT) Szalag dobozban (TB) | Búgóáram (magas frekvencián) 130 mA @ 100 kHz |
Alkatrész státusza Aktív | Kivezetések közötti távolság 0,098" (2,50mm) |
Kapacitás | Méretek 0,197" átmérő (5,00mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,492" (12,50mm) |
Névleges feszültség 35 V | Rögzítés módja |
Élettartam / hőmérséklet 10000 óra / 105°C | Tokozás Radiális, fémdoboz |
Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |