35YXM33MEFRT15X11
DigiKey raktári szám
1189-35YXM33MEFRT15X11CT-ND - Vágott szalag (CT)
1189-35YXM33MEFRT15X11TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
35YXM33MEFRT15X11
Leírás
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
71.5 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
130 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C