35YXG470MEFCT810X20 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 35YXG470MEFCT810X20 |
Leírás | CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 470 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 35YXG470MEFCT810X20 modellek |
Kategória | Polaritás Poláris |
Gyrt. | Felhasználás |
Sorozat | Búgóáram (alacsony frekvencián) 770 mA @ 120 Hz |
Csomagolás Vágott szalag (CT) Szalag dobozban (TB) | Búgóáram (magas frekvencián) 1.4 A @ 100 kHz |
Alkatrész státusza Új tervekhez nem ajánlott | Impedancia 46 mOhms |
Kapacitás | Kivezetések közötti távolság 0,197" (5,00mm) |
Tűrés ±20% | Méretek 0,394" átmérő (10,00mm) |
Névleges feszültség 35 V | Max. magasság (beültetve) 0,866" (22,00mm) |
Élettartam / hőmérséklet 5000 óra / 105°C | Rögzítés módja |
Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C | Tokozás Radiális, fémdoboz |