35YXG470MEFCT810X20
DigiKey raktári szám
1189-3745-1-ND - Vágott szalag (CT)
1189-3745-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
35YXG470MEFCT810X20
Leírás
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
35YXG470MEFCT810X20 modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
770 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
1.4 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Impedancia
46 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C