35YXG33MEFC5X11
DigiKey raktári szám
1189-2257-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35YXG33MEFC5X11
Leírás
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 3000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
35YXG33MEFC5X11 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
105 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
210 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Impedancia
580 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C