35PZK390M10X9
DigiKey raktári szám
1189-35PZK390M10X9-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35PZK390M10X9
Leírás
CAP ALUM HYBRID 390UF 20% 35V TH
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
390 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 20mohm 4000 óra / 125°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
Rubycon
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
420 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
2.8 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
390 µF
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20mohm
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C