25YXG330MEFC8X11.5
DigiKey raktári szám
1189-1235-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
25YXG330MEFC8X11.5
Leírás
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 4000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
25YXG330MEFC8X11.5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,512" (13,00mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Névleges feszültség
25 V
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 105°C