25PX1000MEFCT810X16
DigiKey raktári szám
1189-1583-1-ND - Vágott szalag (CT)
1189-1583-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
25PX1000MEFCT810X16
Leírás
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
25PX1000MEFCT810X16 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
740 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
888 mA @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,689" (17,50mm)
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C