16ZLH2200MEFC12.5X20
DigiKey raktári szám
1189-2933-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
16ZLH2200MEFC12.5X20
Leírás
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2200 µF 16 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
16ZLH2200MEFC12.5X20 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.736 A @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
2.48 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
17 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
16 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C