4D35000.2000
DigiKey raktári szám
1758-1005-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
4D35000.2000
Leírás
F-40X40 40X40MM EXTRUSION 2 METE
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
T nyílású extrudált alumíniumprofil 78,740" H. x 1,575" Sz. x 1,575" M. (2000,00mm x 40,00mm x 40,00mm)
Gyrt.
Típus
Sorozat
Műszaki adatok
78,740" H. x 1,575" Sz. x 1,575" M. (2000,00mm x 40,00mm x 40,00mm)