UMB10NTN | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | UMB10NTN |
Leírás | TRANS PREBIAS 2PNP 50V UMT6 |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Előfeszített bipoláris tranzisztor 2 PNP - előfeszített (dupla) 50V 100mA 250MHz 150mW Felületszerelt UMT6 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | UMB10NTN modellek |
Kategória | DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce 80 / 10mA, 5V |
Gyártó Rohm Semiconductor | Uce(sat) (max.) / Ib, Ic 300mV / 250µA, 5mA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. kollektor-maradékáram 500nA |
Alkatrész státusza Aktív | Tranzitfrekvencia 250MHz |
Tranzisztor típusa 2 PNP - előfeszített (dupla) | Max. teljesítmény 150mW |
Max. kollektoráram (Ic) 100mA | Rögzítés módja Felületszerelt |
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.) 50V | Tokozás 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
Bázisellenállás (R1) 2,2kohm | Gyártói tokozás UMT6 |
Bázis-emitter ellenállás (R2) 47kohm | Alap típusszám |