UMB10NTN
DigiKey raktári szám
UMB10NTNTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
UMB10NTNCT-ND - Vágott szalag (CT)
UMB10NTNDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UMB10NTN
Leírás
TRANS PREBIAS 2PNP 50V UMT6
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Előfeszített bipoláris tranzisztor 2 PNP - előfeszített (dupla) 50V 100mA 250MHz 150mW Felületszerelt UMT6
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UMB10NTN modellek
Kategória
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
80 / 10mA, 5V
Gyártó
Rohm Semiconductor
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
300mV / 250µA, 5mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. kollektor-maradékáram
500nA
Alkatrész státusza
Aktív
Tranzitfrekvencia
250MHz
Tranzisztor típusa
2 PNP - előfeszített (dupla)
Max. teljesítmény
150mW
Max. kollektoráram (Ic)
100mA
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
50V
Tokozás
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Bázisellenállás (R1)
2,2kohm
Gyártói tokozás
UMT6
Bázis-emitter ellenállás (R2)
47kohm