UMB10NFHATN
DigiKey raktári szám
UMB10NFHATNTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
UMB10NFHATNCT-ND - Vágott szalag (CT)
UMB10NFHATNDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UMB10NFHATN
Leírás
TRANS PREBIAS 2PNP 100MA UMT6
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Előfeszített bipoláris tranzisztor 2 PNP előfeszített (dupla) 100mA 250MHz 150mW Felületszerelt UMT6
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UMB10NFHATN modellek
Kategória
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
300mV / 250µA, 5mA
Gyártó
Rohm Semiconductor
Tranzitfrekvencia
250MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. teljesítmény
150mW
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Tranzisztor típusa
2 PNP előfeszített (dupla)
Minősítés
AEC-Q101
Max. kollektoráram (Ic)
100mA
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bázisellenállás (R1)
2,2kohm
Tokozás
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Bázis-emitter ellenállás (R2)
47kohm
Gyártói tokozás
UMT6
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
80 / 10mA, 5V