UFZVTE-175.6B
DigiKey raktári szám
846-UFZVTE-175.6BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-UFZVTE-175.6BCT-ND - Vágott szalag (CT)
846-UFZVTE-175.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UFZVTE-175.6B
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 500MW UMD2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.6 V 500 mW ±2,5% Felületszerelt UMD2
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
13 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 2.5 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±2,5%
Gyártói tokozás
UMD2
Max. teljesítmény
500 mW