UCR10CEWPFSR020
DigiKey raktári szám
846-UCR10CEWPFSR020TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-UCR10CEWPFSR020CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-UCR10CEWPFSR020DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCR10CEWPFSR020
Leírás
2012(0805)SIZE, HIGH POWER SINTE
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 mOhms ±1% 1W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 fémelem
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±60ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
Méretek
0,081" H. x 0,051" Sz. (2,05mm x 1,30mm)
Teljesítmény (Watt)
Max. magasság (beültetve)
0,032" (0,81mm)