TDZVTR16
DigiKey raktári szám
TDZVTR16TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TDZVTR16CT-ND - Vágott szalag (CT)
TDZVTR16DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TDZVTR16
Leírás
DIODE ZENER 16V 500MW TUMD2M
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 16 V 500 mW ±10% Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TDZVTR16 modellek
Kategória
Max. teljesítmény
500 mW
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 11 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±10%