SMLA12ENTT86
DigiKey raktári szám
846-SMLA12ENTT86TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-SMLA12ENTT86CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-SMLA12ENTT86DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMLA12ENTT86
Leírás
LED GREEN 1611 SMD R/A
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 527nm LED jelzőlámpa - diszkrét 3V 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3V
Gyrt.
Üzemi áram
5mA
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Jellemző hullámhossz
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
2-SMD, kivezetés nélküli
Szín
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
1,60mm H. x 1,15mm Sz.
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Max. magasság
0,65mm
Lencse mérete
1,20mm x 0,55mm