SML-P12M2TT86R
DigiKey raktári szám
846-1191-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-1191-1-ND - Vágott szalag (CT)
846-1191-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SML-P12M2TT86R
Leírás
LED GREEN CLEAR 1006 SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 576nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,2V 0402 (1006 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SML-P12M2TT86R modellek
Kategória
Lencse mérete
0,60mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,2V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Jellemző hullámhossz
Szín
Tokozás
0402 (1006 metrikus)
Konfiguráció
standard
Gyártói tokozás
Lencse színe
Színtelen
Méretek
1,00mm H. x 0,60mm Sz.
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Max. magasság
0,25mm