SIR-56ST3FF elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Rohm Semiconductor
Raktáron: 53
Adatlap
infravörös (IR) Adó 950nm 1,3V 100mA 5,6mW/sr / 50mA 30° T 1 3/4
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SIR-56ST3FF
DigiKey raktári szám
846-SIR-56ST3FF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIR-56ST3FF
Leírás
EMITTER IR 950NM 100MA T 1 3/4
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,3V
Gyártó
Rohm Semiconductor
Fényszög
30°
Csomagolás
Ömlesztve
Irány
Felső nézet
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C (TA)
Típus
infravörös (IR)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. nyitóirányú DC áram (If)
100mA
Tokozás
T 1 3/4
Sugárerősség (Ie) (min.) / If
5,6mW/sr / 50mA