SCT2750NYTB elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Raktáron: 0
Similar
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
N csatornás 1700 V 5,9A (Tc) 57W (Ta) Felületszerelt TO-268
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ROHM 4-pin SiC Power MOSFETs | Digi-Key Daily
ROHM's SiC Power and Gate Driver Solutions
SCT2750NYTB
DigiKey raktári szám
SCT2750NYTBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SCT2750NYTBCT-ND - Vágott szalag (CT)
SCT2750NYTBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCT2750NYTB
Leírás
SICFET N-CH 1700V 5.9A TO268
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 630µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
17 nC @ 18 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
+22V, -6V
Alkatrész státusza
Elavult
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
275 pF @ 800 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
57W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1700 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-268
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
18V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
975mohm / 1,7A, 18V