SCT2750NYTB | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SCT2750NYTB |
Leírás | SICFET N-CH 1700V 5.9A TO268 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | N csatornás 1700 V 5,9A (Tc) 57W (Ta) Felületszerelt TO-268 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Ugs(th) (Max) / Id 4V / 630µA |
Gyrt. | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 17 nC @ 18 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Ugs (Max) +22V, -6V |
Alkatrész státusza Elavult | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 275 pF @ 800 V |
FET típusa | Teljesítményveszteség (max.) 57W (Ta) |
Technológia | Üzemi hőmérséklet 175°C (TJ) |
Drain-source feszültség (Udss) 1700 V | Rögzítés módja Felületszerelt |
Drain áram (Id) 25°C-on | Gyártói tokozás TO-268 |
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On) 18V | Tokozás |
Rds On (max.) / Id, Ugs 975mohm / 1,7A, 18V | Alap típusszám |