SCT2080KEC elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Rohm Semiconductor
Raktáron: 1 684
Adatlap
Similar
IXYS
Raktáron: 572
Adatlap
Similar
IXYS
Raktáron: 0
Microchip Technology
Raktáron: 128
STMicroelectronics
Raktáron: 575
N csatornás 1200 V 40A (Tc) 262W (Ta) Furatszerelt TO-247
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ROHM 4-pin SiC Power MOSFETs | Digi-Key Daily
SCT2080KEC
DigiKey raktári szám
SCT2080KEC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCT2080KEC
Leírás
SICFET N-CH 1200V 40A TO247
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SCT2080KEC modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 4,4mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
106 nC @ 18 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
+22V, -6V
Alkatrész státusza
Elavult
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2080 pF @ 800 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
262W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-247
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
18V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
117mohm / 10A, 18V