RSR020N06TL elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Rohm Semiconductor
Raktáron: 4 630
Adatlap
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Raktáron: 703 617
Adatlap
onsemi
onsemi
Panjit International Inc.
N csatornás 60 V 2A (Ta) 540mW (Ta) Felületszerelt TSMT3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RSR020N06TL
DigiKey raktári szám
RSR020N06TLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RSR020N06TLCT-ND - Vágott szalag (CT)
RSR020N06TLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSR020N06TL
Leírás
MOSFET N-CH 60V 2A TSMT3
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RSR020N06TL modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,5V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
4.9 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Elavult
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
180 pF @ 10 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
540mW (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TSMT3
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
170mohm / 2A, 10V