RSA6.1U5T108
DigiKey raktári szám
RSA6.1U5T108TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RSA6.1U5T108CT-ND - Vágott szalag (CT)
RSA6.1U5T108DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSA6.1U5T108
Leírás
TVS DIODE 3VWM 6SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt SMT6
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RSA6.1U5T108 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
30W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
200pF / 1MHz
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
5
Tokozás
SC-74, SOT-457
Ellenfeszültség (tip.)
3V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
6,1V