RRF015P03TL
DigiKey raktári szám
RRF015P03TLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RRF015P03TLCT-ND - Vágott szalag (CT)
RRF015P03TLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RRF015P03TL
Leírás
MOSFET P-CH 30V 1.5A TUMT3
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 30 V 1,5A (Ta) 320mW (Ta) Felületszerelt TUMT3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RRF015P03TL modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,5V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
6.4 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
230 pF @ 10 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
320mW (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TUMT3
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
160mohm / 1,5A, 10V