RQ5H025TNTL
DigiKey raktári szám
RQ5H025TNTLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RQ5H025TNTLCT-ND - Vágott szalag (CT)
RQ5H025TNTLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RQ5H025TNTL
Leírás
MOSFET N-CH 45V 2.5A TSMT3
Részletes leírás
N csatornás 45 V 2,5A (Ta) 700mW (Ta) Felületszerelt TSMT3
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1,5V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
3.2 nC @ 4.5 V
Ugs (Max)
±12V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
250 pF @ 10 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
700mW (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
45 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
2,5V, 4,5V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
130mohm / 2,5A, 4,5V